OyunKredi.Com , Türk ve yabancı iş ortaklarıyla beraber online, offline Pc , konsol oyunları, dijital hediye kartları ve mobil oyun e-pin satışı gerçekleştiren oyun e-ticaret sitesidir. Oyunkredi, oyuncuyu esas alan anlayışıyla, oyuncuların istek ve ihtiyaçlarına hizmet edebilmek için her biri kendi alanında profesyonel, dinamik ve yenilikçi bir ekip ile çalışmaktadır.

2010 yılında sektöre hızlı bir giriş yapan ve her yıl bir öncekinden daha büyük başarılara imza atan Oyunkredi, müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı, güvenilir, kolay ulaşılabilir, anlık geri bildirim veren alışveriş hizmeti sunar. Oyunkredi.com daima sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir. Tam operasyonel stratejileri doğrultusunda, her geçen yıl global bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Binlerce aktif kullanıcısına aynı anda hizmet veren Oyunkredi.com; anlaşmalı ödeme kuruluşları aracılığıyla kullanıcılarına hızlı ve son teknoloji güvenli alışveriş yapma imkanı sunar.

Banka Havale /EFT, Taksitli Kredi Kartı ve çeşitli diğer ödeme yöntemleri ile 7/24 kesintisiz ve güvenilir alışverişi sağlamaktadır. Oyunkredi.com, satış öncesi ve satış sonrası Canlı Müşteri Desteği ile kullanıcılarına her zaman kaliteli bir hizmet vermektedir.

<
Logo

BE THE FIRST TO KNOW

Subscribe to the Porto eCommerce newsletter to receive timely updates from your favorite products.