ÜRÜN INDIRIM ADET TUTAR
75 TL

 Netflix 75 TL Hediye Kartı

6.32%
95.00TL
89.00 TL
100 TL

 Netflix 100 TL Hediye Kartı

7.69%
130.00TL
120.00 TL
200 TL

 Netflix 200 TL Hediye Kartı

9.36%
250.00TL
226.60 TL

NETFLİX

Netflix tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılan film ve dizi izleme platformudur. Bilgisayar, cep telefonu, tablet ve akıllı televizyon (Smart TV) gibi çeşitli cihazlar üzerinden izlenebilen Netflix​, aynı zamanda her ay güncellenen yerli/yabancı film ve dizilere erişebilme imkanı sunmaktadır. En önemlisi de sadece Netflix'e özel kendi yapımı dizi ve filmleri kendi platformunda bulunmaktadır. Sizde aylık aboneliklerinizi yenileyebilmek için ya da arkadaşlarınıza armağan edebilmek için ​Netflix hediye kartı​ satın alabilirsiniz.

TÜRKİYE' deki bir Netflix hesabı üzerinden (üye olabilmek için 18 yaşını doldurmuş veya ergin yaşta olmanız gerekmektedir) sadece Netflix hizmeti için kullanılabilir. Ödemeyi yaptığınızda, kartın toplam değeri Netflix hesabınıza yüklenir. Yasalar gerektirmedikçe, nakit olarak iade yapılmaz ve kullanılamaz. Yeniden satılamaz. Netflix kaybolan veya çalınan kartlardan veya izinsiz kullanımdan sorumlu değildir. Tüm koşullar geçerlidir, www.netflix.com/cardterms adresini ziyaret edin. Kartlar, Netflix International B.V. tarafından ihraç edilmektedir.

Netflix Hediye Kartından kalan bakiyem ne olacak ? Örnek; Oyunkredi.com.tr üzerinden 75TL ' lik Netflix Hediye Kartı satın alarak Netflix üzerinde Aylık Özel Paket satın alabilirsiniz. Kalan 8 TL'lik bakiyeniz Netflix hesabınızda kalıcı olarak kalmaktadır. Daha sonradan bir sonraki ay kalan 8 TL'nin üzerine bakiye ekleyip tekrardan paket satın alımı yapabilirsiniz. Diğer tüm paket ve hediye kartları için aynısı geçerlidir . Kullanmış olduğunuz hediye kartlarından sonra kalan Bakiyeler Netflix hesabınızda durmaktadır.

1. Netflix ürün kodu kullanma adresine giriş yapınız.

2. Belirtilen yere oyunkredi.com.tr ’den satın almış olduğunuz kodu girerek,“KULLAN” butonuna tıklayınız.

İşleminiz en kısa sürede tamamlanmış olacaktır.

Logo

BE THE FIRST TO KNOW

Subscribe to the Porto eCommerce newsletter to receive timely updates from your favorite products.